Vážení přátelé, ve spolupráci s obecním úřadem Dřevčice si vás opět dovoluji pozvat na další, v pořadí již 13. Dřevčické CITO
Kdy?
16.2.2019
Kde?
Na výchozích souřadnicích
Jak dlouho?
Sejdeme se v 9:00, konec prací předpokládáme ve 12:00
Co potom?
V pravé poledne, jakmile skončíme, nastane ten pravý čas opéct si špekáček, pokecat a směnit nějaké to dřívko.
Jaká bude organizace eventu?
Na přání některých kolegů jsme se rozhodli pro drobnou změnu v organizaci začátku eventu:
- 9:00 - sraz účastníků na výchozích souřadnicích
- 9:02 - představení ownerů eventu
- 9:04 - slavnostní nástup účastníků pod velením jednoho z ownerů
- 9:05 - podání hlášení místostarostovi obce a následné rozdílení brigádnické směny
- 9:08 - odchod na pracoviště
Pro mazáky našich eventů platí to, co vždy... :-)
Co budeme dělat?
Dnes budeme pokračovat ve snaze obnovit starou, keři zarostlou, cestu z Dřevčic do Popovic. A slibujeme: ani tentokrát se nemusíte bát, že by nebylo co dělat. Chtěli bychom zapracovat na terénních úpravách, aby se po cestě hezky chodilo. A proto budeme rádi když přijdete již ráno a ne až na buřta...
Co s sebou?
Určitě se budou hodit pracovní rukavice (kdo pracovní rukavice nemá, tomu můžeme zapůjčit erární). Rýč, lopata a krumpáč se neztratí. Pila (motorová je lepší) a nůžky se mohou také hodit. Ze strany obecního úřadu máme opět přislíbeny špekáčky na opékání, něco na zahnání žízně, pohledy a vděčnost.
Budou CWG?
Ano, eventová CWG budou připravena. A cena? Pro poctivě pracující zdarma a ti ostatní mohou přispět do kasičky klasickou cenu.
Těšíme se na viděnou v sobotu 16.2.2019!