Skip to content

Morze Zagramy - Dobble vol. 2 Event Cache

This cache has been archived.

Kashubian Reviewer: Już czas.

More
Hidden : Saturday, February 16, 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

16 February 2019, 15:00 - 16:30

 

MORZE ZAGRAMY - DOBBLE

Wszystkich serdecznie zapraszamy na turniej w grę DOBBLE (ważna jest spostrzegawczość), który odbędzie się w zaprzyjaźnionym lokalu pod podanymi koordynatami. Spotykamy się w sobotę o godzinie 15.00.
Turniej rozpoczynamy o 15.30, uczestnictwo nie jest obowiązkowe. Na początku wyjaśnimy reguły gry i damy szansę każdemu uczestnikowi spróbować swoich sił zanim przystąpimy do turnieju właściwego. Turniej rozegrany zostanie w systemie pucharowym, z grupy 4 osobowej jedna osoba przechodzi dalej. Sam turniej zakończony zostanie około godziny 16.30

Dobble to wieloosobowa gra zręcznościowa o bardzo prostych zasadach w której przede wszystkim liczy się spostrzegawczość i refleks. W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie się na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Wygranemu organizatorzy zapewniają napój na barze dobrany wedle wieku :) oraz okolicznościowego drewniaczka. Zwycięzca wyzywany jest również na pojedynek z organizatorami eventu, którzy nie biorą udziału w głównej części turnieju.
Wygrani trafią na listę wiecznej geokeszerskiej chwały, przy czym 4 pkt otrzymuje wygrany oraz 2 pkt i 1 pkt zdobywają gracze za zajęcie odpowiednio drugiego i trzeciego miejsca.

Oczywiście podczas eventu nie zabraknie też możliwości wymiany TB'ków oraz drewniaczków a także wszelkiego rodzaju pogaduch okołokeszingowych.

MORZE ZAGRAMY - GALERIA SŁAW

  1. _Kulmen_ [14 pkt]
  2. Vabank [13 pkt]
  3. Ciema [12 pkt]
  4. Pikaczu2006, Marakesz [8 pkt]
  5. Merlotka, Strampek [6 pkt]
  6. Kocembury (Ola) [5 pkt]
  7. Kocembury (Ania), Grzesztoff, Piona, GC Myszka, Iwo10 [4 pkt]
  8. Soolash, Endich, Harpus [3 pkt]
  9. Adpep, Fosgen61, Szydłobus, Dominguez88, Młody [2 pkt]
  10. Aquila, Kocembury (Bogdan), Filipek12 (Bartek), Wiesia.K, _Bagheera_, Christoffer6, RubyBi, Kogito, TomekWMJ, Piotrmw, Mario4Zion [1 pkt]

Additional Hints (Decrypt)

I

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)