Skip to Content

<

AR_Pecka

A cache by david.rousar Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/04/2019
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Nápad na téma keše se zrodil při pohledu na pecku. Abys keš získal, tak musíš být znalcem pecek. Na výchozích souřadnicích tě totiž čeká nelehká zkouška. Proto počítej s tím, že zabere trochu času!  
Pecka je tvrdá část oplodí plodu peckovice nebo peckovičky, která chrání jádro plodu (semeno) před poškozením. Může být nepoživatelná a lidskému zdraví škodlivá.

 

Typ keše – AR
 “This cache is part of an experiment that allows the use of Augmented Reality (AR) apps to find the cache. At the end of this experiment, Geocaching HQ intends to grandfather published AR caches. Geocaching HQ reserves the right to archive this cache at any time if conditions change. If you have found this cache and would like to give feedback on your experience, please fill out this survey."
"Od 6. června do 6. března 2019 můžete založit novou testovací kešku, při jejímž hledání je zapotřebí použít speciální aplikaci ve Vašem chytrém telefonu. Jedná se o tzv. rozšířenou realitu. Jedná se o experiment, který by měl ukázat, jak bude komunita reagovat a jaký bude její zájem o tento způsob zjišťování finálních souřadnic mystery keší. Jakékoliv keše v rámci tohoto experimentu mohou být později ze strany Geocaching HQ archivovány. Vše se rozhodne po ukončení testovacího období. Pokud jste našli AR keš a rádi byste poskytli na HQ zpětnou vazbu o Vašich zkušenostech, vyplňte prosím tento průzkum." 
Pár AR keší jsem hrál, ale zdálo se mi, že některé z nich byly vytvořeny v pár minutách. Rozhodl jsem se zkusit vytvořit vlastní a snažit se ji propracovat více. Uvidíme, jestli se mi to povedlo…

 

1. Připrav si smartphone s mobilním datovým připojením k internetu

 

2. Stáhni si aplikaci Metaverse
pro Android nebo iOS

 

3. Na výchozích souřadnicích najdi QR kód a načti ho do aplikace Metaverse
Dobrodružství plné pecek začne…

 

Příjemnou zábavu!

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.