4. QUIZ EVENT • Dubnové soutěžní kvízování Event Cache
PŘESEKA: PRÁVĚ JSEM ODESLAL K PUBLIKACI 5. QUIZ EVENT a proto uklízím tento listing do archivu.
More
4. QUIZ EVENT • Dubnové soutěžní kvízování
Hidden
:
Monday, April 15, 2019
-
Difficulty:
-
-
Terrain:
-
Size:
 (other)
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions
in our disclaimer.
15 April 2019, 18:00 - 21:00

KLASICKÝ TLACHACÍ BEER EVENT SE SOUTĚŽNÍM KAČERSKÝM KVÍZEM

• DUBNOVÝ QUIZ EVENT •
V KLUBU GREY SPACE
4. SOUTĚŽNÍ KVÍZ S PŘESEKOU
pro hravé a soutěživé kačery a kačerky
Akce se odehraje: GREY SPACE CLUB • Široká ul. č.p. 15 • Č. Budějovice
••• pondělí 15. 4. 2019 ••• 18:00 – 21:00 SELČ •••
30 MÍST pro všechny kačery a kačerky
ZÁKLADNÍ INFORMACE K EVENTU :
ZAČÁTEK EVENTU : od 18:00 hod.
SOUTĚŽNÍ KVÍZ : proběhne od 18:15 do 20:30 hod.
POČET MÍST PRO SOUTĚŽÍCÍ : není předem omezen; startovné 50 Kč v sobě zahrnuje soutěžní ceny (nejenom) pro vítěze kvízu
VYHODNOCENÍ KVÍZU + VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ : od 20:30 do 21:00 hod.
OFICIÁLNÍ UKONČENÍ EVENTU : 21:00 hod., ale klub má otevřeno mnohem déle. . .
EVENTOVÁ DŘEVÍČKA k dispozici za tradiční cenu 10,-/ kus, budou v případě, že se přihlásí min. 20 zájemců.
Ctěné kačerstvo,
v lednu tohoto roku jsem, jako svůj výroční stopadesátý event uspořádal event s klasickým pokecem u pivka, který byl obohacený o kvíz pro všechny hravé a soutěživé zájemce z vašich řad. S ohledem na příznivé ohlasy na tuto akci jsem ji v únoru zopakoval a nyní si dovoluji pozvat vás na její čtvrté pokračování.
Event je tedy opět primárně koncipován jako tradiční kačerské setkání s prostorem k výměně vašich zkušeností nebo TB, GC a CWG. Zájemci o kvíz se budou moci přihlásit do soutěžní části eventu v němž si zahrají o trackovatelné cestovatele (TB) a o další ceny jimiž odměním nejen vítěze.
Soutěžit mohou jednotlivci i týmy (podle počtu celkově přihlášených vyhlásím 2 - max. 4 hráče v jednom týmu). Okruh kvízových otázek vám nebudu zcela prozrazovat, ale můžete se těšit na pestré otázky z mnoha oborů lidské činnosti, zeměpisu i historie a samozřejmě také z oblíbeného pivovarnictví. Očekávat můžete i otázky související s poznávání různých míst podle promítaných fotografií. Soutěžícím bude zapovězeno používat jakékoli nápovědy mimo okruh vlastního týmu (v případě týmové soutěže) zejména nebude možné ptát se strýčka Googla apod.
Jestliže vás, i tentokrát, zaujme soutěžní část eventu tak předpokládám, že se i nadále bude, pravidelně - jednou do měsíce, opakovat v průběhu celého roku.
TĚŠTE SE NA EVENT,
TĚŠÍ SE NA VÁS
PŘESEKA
PŘÍPADNÉ ZMĚNY V PROGRAMU NEBO JINÉ DŮLEŽITÉ INFORMACE SE DOZVÍTE PROSTŘEDNICTVÍM Announcement LOGŮ.
Additional Hints
(Decrypt)
MNPÁGRX RIRAGH • i 18:00 ubq. FBHGRŽAÍ XIÍM • ppn bq 18:15 qb 20:00 ubq.ILUBQABPRAÍ FBHGRŽR + ILUYÁŠRAÍ IÍGRMH • bq 20:00 qb 20:30 ubq.BSVPVÁYAÍ MNXBAPRAÍ RIRAGH • 21:00 ubq.FGNEGBIAÉ I XIÍMBIÉ FBHGRŽV B TRBPBVAL + QNYŠÍ PRAL = 50,-
Treasures
You'll collect a digital Treasure from one of these collections when you find and log this geocache:

Loading Treasures