Skip to content

<

Cakan

A cache by Fisa2001 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/03/2019
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Přijměte pozvání na místo s krásnou vyhlídkou na okolí nedaleko vrchu Čakan

Je zde krásný, téměř kruhový rozhled. Směrem na sever se nabízí pohled na Trosky, dále na prachovskou oblast, Ještědsko-kozákovský hřbet a Krkonoše. Z druhé strany je výhled jižním směrem do nížinatého Polabí. Čakan tvoří rozvodí řek. Poblíž vrchu pramení Mrlina, o něco dále Žehrovka, a v blízkém okolí též různé přítoky řek Klenice a Cidliny. Nejvyšší bod Čakanu se nalézá v poli, blízko něj stojí odpočívadlo u silnice.

Čakan (398 m n. m.) je vrch v okrese Jičín Královéhradeckého kraje, v turistickém regionu Český ráj. Leží asi 4 km jihovýchodně od Sobotky.

Blízko na severovýchod leží ves Příchvoj, do jejíhož katastrálního území náleží nejvyšší bod vrchu. Na jihozápadě leží správní obec Markvartice.

A jak na keš:

Keš hledej 532 m od výchozích ve 309°.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.