Skip to Content

<

#072 Alcatraaz

A cache by vaski82 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/17/2020
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


#072 - Alcatraaz

Alcatraaz – raper występujący w odcinku "Pranksta Rap". Jest to ulubiony piosenkarz Barta Simpsona.

Bart bardzo chce pójść na koncert rapera, jednak Marge nie pozwala mu na to. Zdenerwowany chłopiec postanawia uciec z domu na występ piosenkarza. Zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie, a kiedy raperowi wypada mikrofon, wchodzi na scenę i zaczyna śpiewać. Po skończonym występie Alcatraaz podwozi młodego rapera swoją limuzyną pod dom.

Tymczasem rodzice Barta są wściekli, ponieważ domyślają się, że ich syn jest teraz na koncercie. Chłopiec wrzuca przez okno do salonu kamień z informacją o tym, że został porwany. Policja odnajduje porywacza, którym okazuje się Kirk Van Houten. Jednak ani Lisa, ani Seymour Skinner nie przypuszczają, by Kirk mógł się tego dopuścić, tym bardziej, że pod jego domem znajdują koszulkę z koncertu. Trop doprowadza ich do posiadłości rapera, gdzie dowiadują się prawdy. Wtem dołącza do nich Clancy Wiggum, którego otaczają uzbrojeni ludzie Alcatraaza. Mimo wszystko udaje im się dojść do porozumienia.Kesz: pet+logbook

W skrytkach nie będzie nic do pisania, dlatego (BYOP) zabierz coś do pisania.

MIŁEGO KESZOWANIA


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.