Skip to content

Rail Baltica. Torņakalns Virtual Cache

Hidden : 08/11/2019
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   virtual (virtual)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


No Rīgas centra uz Zaķusalu, bet no turienes uz Torņakalnu un Āgenskalnu. Tāds būs jaunā ātrgaitas dzelzceļa “Rail Baltica” maršruts. Būvdarbi šajās Rīgas apkaimēs ir vieni no sarežģītākajiem, un bez zaudējumiem neiztikt. Torņakalns būs rajons, kuru jaunais dzelzceļš ietekmēs visvairāk. Šeit tiks izbūvēts tunelis jaunā maršruta vajadzībām un nojaukts pirmais monolīta betona tilts Eiropā (atsauce). Tādēļ aicinu visus apmeklēt šo vietu pirms sākušies remontdarbi, uzņemt foto un salīdzināt to ar attēlu, kuru uzņemsiet pēc darbu beigām - 2026. gadā.

Lai pielogotu šo slēpni, norādītajās koordinātēs jums jāuzņem fotogrāfija, kurā redzams vilciens (vilcienu kustības saraksts) un jūsu slēpņošanas niks vai GPS iekārta. Uzņemto momentfoto pievienojiet savam logam.

Bonusa punkti:

a) par vienu vilcienu - 0p
b) par diviem vilcieniem vienlaikus 10p
c) par kravas vilcienu 20p
d) par dīzeļvilcienu 30p
e) par lokomotīvi bez sastāva 35p
f) par remontsastāva vilcienu 40p
g) par jauno Škoda elektrovilcienu vilcienu 50p
h) par Rail Baltica vilcienu 100p

Eng Summary

Tornakalns is the most affected area by the upcoming Rail Baltica project. There will be significant changes here, so I encourage you to take a photo before and after Rail Baltica project in 2026.

In order to log this cache, take a photo from given coordinates with train in background (train timetable)  and your nickname or your GPS unit and add it to your log.

 

Virtual Rewards 2.0 - 2019/2020

This Virtual Cache is part of a limited release of Virtuals created between June 4, 2019 and June 4, 2020. Only 4,000 cache owners were given the opportunity to hide a Virtual Cache. Learn more about Virtual Rewards 2.0 on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)