Skip to Content

<

Rybnik

A cache by TolBoy Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/04/2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: virtual (virtual)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Rybnik – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Rybnik składa się z 27 dzielnic zamieszkiwanych przez około 140tyś. mieszkańców oraz jest siedzibą powiatu rybnickiego ziemskiego.

Nazwa miasta nawiązuje do okresu przedindustrialnego kiedy mieszkańcy Rybnika utrzymywali się głównie z rybactwa, a w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się spory staw hodowlany. Nazwa wywodzi się od polskiej nazwy oznaczającej staw przeznaczony do hodowli ryb.

[PL]

Zadanie: Zrób zdjęcie siebie lub czegokolwiek innego co potwierdza Twoją obecność na współrzednych skrytki i załącz je do logu.

 

Wirtualne Nagrody 2.0 - 2019/2020

Ten Wirtualny Kesz jest częścią limitowanej publikacji Wirtuali, stworzonych pomiędzy 4 czerwca 2019, a 4 czerwca 2020. Tylko 4,000 właścicieli skrytek otrzymało możliwość ukrycia Wirtualnego Kesza. Dowiedz się więcej na temat Wirtualnych Nagród 2.0 na Blogu Geocaching.

Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.