Skip to content

<

Vyhlidka na Kasperk

A cache by bijolit Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/04/2019
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   virtual (virtual)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Na Šumavě jsou spousty krásných vyhlídek a bylo těžké vybrat tu nejzajímavější. Rozhodli jsme se pro vyhlídku z Pustého Hrádku, na kterou se pokaždé rádi vracíme. Hrad Kašperk patří mezi nejvýše položené hrady v Čechách a je vidět z mnoha šumavských vrcholků. Naopak z této vyhlídky můžete spatřit vrcholy například Skalka, Radkovský vrch, Křemelná, Polom, Sklářský vrch, Březník, Pancíř. Pustý Hrádek i hrad Kašperk již mají dlouhou dobu vlastní keše s pěkným listingem. Nechceme se v listingu opakovat a necháme vás užít výhled, který nás nikdy neomrzel. Doufáme, že si tuto vyhlídku užijete i vy:-)
Pro zalogování této keše stačí pořídit fotku sebe z vyhlídky. Pro ty, co se neradi fotí, stačí vyfotit vaší ruku s výhledem:-). Viz. naše foto. Podmínku musí splnit každý, logy bez fotografie budou smazány. Taktéž fotografie pořízené před spuštěním této keše.

                   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Flag Counter


Virtual Rewards 2.0 - 2019/2020

This Virtual Cache is part of a limited release of Virtuals created between June 4, 2019 and June 4, 2020. Only 4,000 cache owners were given the opportunity to hide a Virtual Cache. Learn more about Virtual Rewards 2.0 on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.