Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

RC auta 2019 / Opatov

A cache by Masa_cz & jakouback Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 25 June 2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

25 June 2019, 19:00 - 19:30

O co půjde

Sejdeme se u velké RC dráhy na Opatově a uspořádáme na ní závody autíček na vysílačku. Ti, kdo mají nějaké autíčko, tak ho přinesou sebou a zařadí se mezi závodníky. Je jedno, jak velký, rychlý nebo pomalý, stroj máte, kolik má kol, nebo jestli má pásy, žádná omezení nemáme. Ti, kdo žádnou takovou hračku nemají, tak určitě můžou dorazit taky, fandící diváci jsou důležití a dělají tam tu správnou závodní atmosféru.

Kdy

V úterý 25. června 2019         V čase 17:30 - 19:30

V 17:30 dorazí hlavně závodníci, připravíme trať, začneme jezdit. Oficiální Geocaching event pak začne v 19:00, kdy by se měly jet finálové rozjížďky a vyhlašovat vítězi, tj. to nejzajímavější z celé akce.

Pokud by někdo ze závodníků nestíhal tam být přesně na 17:30, dejte vědět, ať s váma pak počítáme.

V případě extrémě hnusného počasí, tj. kdyby opravdu hodně pršelo a na dráze stála voda, tak se závodit nebude, každopádně event bude, ale bude zkrácen jen na tu nutnou oficiální půlhodinku od 19:00.

Kde

Pro tento závod máme domluvenou velkou dráhu pro offroad auta, kterou spravuje RC Klub Opatov. Pro představu, jak dráha vypadá, můžete mrknout například na toto video na YouTube.

Pro závodníky

Oproti minulým letům to na tomto závodě mírně zjednodušíme, pojede se jen jedna jediná kategorie, ať to odsýpá a všichni si zajezdí tak nějak stejně. Pokud bude dostatek malých dětí (minimálně tři), tak je vyhlásíme ještě i zvlášť.

Jelikož tentokrát jezdíme na oficiální dráze a ne jen tak někde v lese, tak každý závodník musí zaplatit 150,- Kč poplatek místnímu RC klubu. Ti, co přijdou jen kouknout, mají samozřejmě vstup zadarmo.

CWG

Přímo k tomuto eventu CWG nebudou, možná budou dostupná nějaká univerzální autíčková z minulých let.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.