Skip to content

<

Čertovo oko

A cache by von Bronin Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/16/2019
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Zavedu vás na jedno speciální místo s velkou přírodní zajímavostí. Taková věc je v České republice velmi zřídka k vidění, o rozměrech a dokonalém tvaru zde nemluvě. Vzhledem k tomu, že kamenný kotel nehloubí žádný velký vodopád, o to je zajímavější. Za horkých letních dnů je možné se v průzračné tůni i vykoupat, ale pozor, pokud je silný proud, z čertova oka se velmi těžko dostanete ven sami! Navštívit Mumlavu a minout toto místo, by bylo opravdu škoda.


OTÁZKY PRO ÚSPĚŠNÉ ZALOGOVÁNÍ:

Pro úspěšné zalogování je třeba navštívit místo a potom pro vás bude jistě snadné odpovědět na následující otázky. Nebojte, pomůže vám zde pěkně zpracovaná infotabule (nemusíte lézt do řečiště). Odpovědi, prosím, zasílejte ihned po zalogování na můj MAIL.

1) Jak vzniklo čertovo oko?
2) Jaká je jeho hloubka a jak dlouho vznikalo?
3) V čem je oko vyhloubeno?
4) Bude se podle vás dále zvětšovat a proč?
5) Prozkoumejte řečiště a stručně popište vliv řeky na horninu.
6) Přiložte k logu foto sebe, případně své GPS nebo jiného osobního předmětu s Čertovým okem v pozadí (Povinná součást logu).FOTO: autor

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.