Skip to Content

<

J50 #27 Jesenická 50 - BONUS

A cache by Pablo.Sergio a Y&MD Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/08/2019
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Jesenická padesátka - BONUS

Pokud jste dokončili celý okruh Jesenické 50, našli jste všech 26 keší, opsali si bonusová čísla, tak si můžete vypočítat souřadnice finální souřadnice této BONUSOVÉ KEŠE. Vzorec je uveden níže:

Jesenická padesátka (J50)

Jesenická padesátka je geocachingový cyklotrail, který vás provede kolem Jesenické přehrady u Chebu a přivede vás na zajímavá místa v jejím okolí. Celková délka trasy je přibližně 50 km, od toho pramení i název této série. Snažili jsme se trasu vést mimo hlavní silnice, ale ne vždy to bylo možné. Cyklotrail má 26 zastávek a jednu zastávku bonusovou. Její souřadnice vypočítáte z bonusových čísel, které naleznete na každém logbooku. Krabičky jsme se snažili umístit tak, abyste nebyli při odlovu rušeni a byl jejich odlov snadný. Priorita umístění také byla celková trasa cyklotrailu, proto se keš někdy nachází na odbočkách, abyste někde nebloudili. Mapu celé trasy si můžete prohlédnout zde. Celý trail tvoří okruh, takže se vrátíte k místu odkud jste začali. Můžete začít od libovolné keše, ale doporučujeme, abyste začali od čísla 1. Budete pak mít snadnější cestu k bonusu. Variantou je také „jet v protisměru“, od čísla 26 k číslu 1, což je možná fyzicky méně náročné, protože horskou prémii – keš #21 Panoramata budete mít na začátku cesty a největší kopce na trase budete zdolávat po asfaltovém povrchu a sjíždět pak budete po lesních a polních cestách. Tak držíme palce, ať celou trasu zdárně zdoláte bez úrazu, nejlépe s úsměvem a ať se vám celá trasa líbí.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.