Skip to content

<

Burta kalpi

A cache by around_the_world Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/17/2019
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


- Hallo, šef? Jums vajadzētu atbraukt paskatīties dabā, kur mums pievadceļa pieslēgums ieprojektēts. Kaut kāds sviests manuprāt.

- Ja ieprojektēts, tad tik taisi.

- Bet šef, man the kādas padsmit kravas granti jāved, lai paplašinātu uzbērumu un izveidotu šo pieslēgumu. Lieks asfalts jālej, barjeras jātaisa, 2 ceļazīmes jāliek. Tas viss izmaksās piecciparu skaitli, lai uztaisītu manuprāt pilnīgi bezjēdzīgu pieslēgumu purvam, kurš ir 5-6m zemāk.

- No pasūtītāja bija tāda prasība, tāpēc ieprojektēts un jātaisa. Mēs nevaram zināt, kādam mērķim tas pieslēgums.

- Es te paskatījos, ka īpašums ar kadastra numuru 74940130033 pieder juridiskai personai, un es neatrodu detālplānojumā, ka te būtu nākotnē paredzēts ceļš. Varbūt tas pieslēgums vajadzīgs tikai konkrētā zemes gabala īpašniekam? Bet caur šī īpašnieka 320ha lielo zemi iet daudzi citi ceļi. Atliek no šosejas tikai nogriezties pāris simtus metrus pirms vai pēc šīs vietas.

- Nu varbūt tai juridiskai personai tuvākajā nākotnē savajadzēsies būvēt savu ceļu tieši tajā vietā.

- Bet šef, tas viņiem izmaksās nereāli daudz, jo tur lejā 6m zemāk ir konkrēts purvs. Viņiem tiešām būs prātīgāk pievadceļu ierīkot no citurienes, ja arī kaut kad tālā nākotnē sadomās zāģēt tās purva priedītes. Kad tas notiks, ne tikai mūsu zīmes un barjeras būs sarūsējušas, bet arī pieslēgums tehniski nolietojies. Manuprāt zemē nomesta nauda. Ja austrumu kaimiņiem ne tādas vien lietas notiek, tad rietumu ciemiņi šādu lietu toč' nesapratīs.

- Liecies taču mierā. Vai tā tava nauda? Dari taču, ko tev liek un, nesprēgā. Jeb tev tavs darbs apnicis?

P.S. Ja kādam ir ticamāk versija šai iespējamai sarunai, būšu pateicīgs par loģisku skaidrojumu šāda pieslēguma nepieciešamībai.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.