Skip to Content

<

MX01(11) Jasmer Challenge - EASY

A cache by HanackeExpres Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/24/2019
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jasmer Challenge


V prosinci 2008, Jasmerb vytvořil první Jasmer Challenge (GC1GBC1). Pro splnění Jasmer Challenge v plné verzi je nutné zalogovat alespoň jednu keš umístěnou v každém měsíci až do počátků Geocachingu (květen 2000). Tato challenge vyžaduje i nějaké to cestování, protože některé kombinace nejsou a ani nikdy nebyly dostupné v Evropě.Trvale rostoucí


To co dělá Jasmer Challenge unikátní je fakt, že neustále roste. S každým dalším rokem naroste o dalších 12 měsíců. To znamená, že nejde jen o hledání starých keší, ale zároveň je potřeba se poohlížet i po těch nových. Pravidelní návštěvníci eventů to pak mají o poznání lehčí.


Challenge keš


Jedná se o Challenge cache (keš s výzvou) a pro její zalogování je nutné splnit podmínku uvedenou níže. Logy typu "Found it" od nálezců, kteři nesplňují podmínku, budou smazány. Více o challenge keších se můžete dočíst na české geowiki nebo přímo na webu Geocaching HQ. Keš se nachází na výchozích souřadnicích.


Podmínky logování


Pro zalogování této keše logem "Found it" musíte splnit následující podmínku:

Je nutné zalogovat alespoň jednu keš (nebo navštívit event) umístěnou v alespoň jednom měsíci od počátků Geocachingu (květen 2000).

Pro splnění podmínky je možné použít všechny nalezené keše, včetně archivovaných, kromě LAB keší.

Ověření a logování


Splnění podmínky není nutné v logu dokládat.

Pokud provedete fyzický zápis do logbooku keše před splněním podmínky, logujte jako "Write note" s datem zápisu do logbooku. Po splnění podmínky pak logujte samostatným logem "Found it" s datem splnění podmínky. Neměňte prosím původní "Write note" na "Found it", ani neměňte jeho datum.

PGC Checker

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.