Skip to Content

<

Community Celebration Event Noc Kupały

A cache by GPTW Team, wiliino Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 21 June 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

21 June 2020, 19:00 - 21:00

Spotkanie planowane jest na godz. 19:00 i potrwa do 21:00. W tym czasie będzie można wysłuchać ciekawych opowieści o przygodach i miejscach, w których ukrywane są skrzynki. Zobaczyć będzie można przedmioty podróżne - z różnych części świata oraz kolekcje drewnianych pieniążków : xWG - z Polski i zagranicy. W tym czasie dokonywane również będą wpisy do eventowego loogbooka - swoistego rodzaju zaświadczenia o obecności na spotkaniu. Dodatkowo bedzie możliwość upieczenia sobie kiełbaski na ognisku z okazji Nocy Kupały.</p>

Dodatkowe atrakcję będą dodawane i ogłaszane w krótce. 


Spotkanie odbędzie się niezależnie od pogody i innych niesprzyjających okoliczności przyrody - w myśl zasady: keszer nie z czekolady deszcz go nie rozpuści.

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.