Skip to Content

<

Community Celebration Event w Siedlcach

A cache by Pasieka_Helenów Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 06 June 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

06 June 2020, 12:00 - 14:00

Witamy w Siedlcach i naszym małym święcie z okazji 20 - tej rocznicy Geocaching.

 

Jest to jedno z 20 200 tego typu wydarzeń na świecie z okazji 20 lat od rozpoczęcia tej wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu jakim jest geoceching. Wspomnę też, że 02.05.2020r przypada 20 rocznica uwolnienia sygnału GPS przez USA dla zwykłych obywateli. Dla wielu osób może być to świetna okazja, żeby uczestniczyć w takiej uroczystości tutaj w Siedlcach. Uczestnictwo da nową i specjalną ikonę w ekwipunku każdego z nas. Dostaniesz to tylko biorąc udział w jednym takim wydarzeniu rocznicowym.

Wydarzenie trwa min. dwie godziny i fajnie by było, jeśli Ty jako geocacher pozostaniesz tu cały czas. Loogbok będzie dostępny przez całe wydarzenie.

 

Czego możemy spodziewać się na tym wydarzeniu?

Spotkanie odbędzie się nad Siedleckim Zalewem. Siedlecki Zalew jest rewitalizowany już od wielu lat. Jest to miejsce i zarazem enklawa spokoju dla siedlczan i okolicznych mieszkańców. Możemy tu znaleźć wiele atrakcji dla małych jak i dużych. Place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, w sezonie letnim możemy wypożyczyć sprzęt pływacki typu kajaki, rowery wodne. Cały obszar zalewu otacza ścieżka pieszo - rowerowa. Możemy znaleźć tam też miejsce ze stanowiskami do grillowania i na tym miejscu skupiłbym się dłużej. wink Właśnie w okolicach tego miejsca mamy jedno z wielu placy zabaw dla naszych najmłodszych, dla tych starszych możliwość gry w siatkówkę, badmintona czy piłkę nożną, ale jest też miejsce ze stanowiskami do grillowania, ławki i stoły. W razie nie pogody jest możliwość spotkania w okolicznym lokalu Cicha Stanica.

 

 

Program:

12:00 Przywitanie wszystkich gości, zapoznanie z miejscem i z o okolicznymi atrakcjami

12:10 - 13:50 Luźne rozmowy o swoich przygodach geokeszerskich, wymiana drewniaczków, Travel Bug-ów®, gry i zabawy na świeżym powietrzu (sprzęt sortowy we własnym zakresie), wspólne grillowanie swoich ulubionych potraw

13:50 - 14:00 Oficjalne zakończenie spotkania. Impreza oficjalnie się kończy, ale oczywiście można tu zostać i cieszyć się wspólnym spotkaniem.

 

Chętnych prosimy o przygotowanie swoich ulubionych przekąsek do upieczenia na grillu (zapewnię podstawowe narzędzia czyli węgiel drzewny, tacki aluminiowe, sztućce do grillowania), na miejscu jest 4 stanowiska do grillowania. Mogą przydać się też koce do rozłożenia na trawie.

Dla uczestników eventu przewidziane będą okolicznościowe drewniaki, a dla wytrwałych miła niespodzianka.

W planach są jeszcze inne atrakcje które będą systematycznie aktualizowane.

 

 

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia.

W związku, że jest RODO i takie tam pierdoły każdy uczestnik eventu wyraża zgodę na robienie zdjęć i wykorzystanie ich dla celów geocachngu.

*************************************************************************************************************************************************************

To wydarzenie jest częścią limitowanego wydarzenia Community Celebration Events z okazji 20 lat geocaching. Geocacherskie wydarzenia są organizowane między 2 maja 2020 r. a 31 grudnia 2020 r. Dowiedz się więcej o wydarzeniach związanych z obchodami społeczności na blogu Geocachig.pl

 

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

 

Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.