Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

2222

A cache by Vylda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 03 March 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

03 March 2020, 18:00 - 19:00

Přesně 2 222 dní. To je šest let, jeden měsíc a jeden den. Každý den. V každém počasí. Za denního světla i za tmy. Zdravej, nemocnej, po dvou i po čtyřech (hádejte čeho). Od T1 do T5, od D1 do D5. Streak!

Přijměte pozvání na malou oslavu 2 222. dne každodenního lovení krabiček – ať už malých nebo velkých, snadných či obtížných, v dolině, na rovince i v kopečku, ve zdravém, nemocném či poúrazovém stavu. Právě v úterý 3. března to bude 2 222 dní, kdy jsem začal (bylo to 2. února 2014).

Sejdeme se 3. března 2020 v 18 hodin v restauraci penzionu Na rychtě v Malé Morávce a pobudeme tady (alespoň já) minimálně hodinku (tedy do sedmé večerní), ale spíš déle.

CWG , prosím, objednávejte zápisem +2CWG nebo 2CWG, protože objednávky zpracuju automaticky. Pokud byste se odhlásili, dejte to vědět i v počtu CWG zápisem -2CWG. Díky.

Těším se na vás!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.