Skip to content

This cache has been archived.

ptakopysk1: je na čase uvolnit místo pro další event.
Díky všem za účast.

More
<

Křeslo pro hosta - Jiří Holoubek

A cache by ptakopysk1 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 18 February 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

18 February 2020, 19:30 - 21:00

BESEDUJE: Jiří Holoubek

KDE: v KD U Boudů

KOLIK25,- Kč / zalogování zdarma

CO ZA TOCWG z archivu ownera, CWG/TB/GC směnárna, dobrá nálada .... 


Event je pořádán sice kačery pro kačery, ale vzhledem k zajímavosti témat umožňujeme i účast mudlů, tak se nebojte vzít i nelovící kamarády.


Jiří Holoubek (rozhlasový moderátor, kytarista, zpěvák a flétnista) moderuje Tomáš Janoušek - Vyprávění o životě, hudbě, práci v rozhlase ... 

 

Co dělám v rozhlase:
Pro člověka, který má rád práci za mikrofonem, je Český rozhlas metou z nejvyšších. Vážím si možnosti být jeho součástí, užívám si to, jsem za to vděčný. Ale především se neustále snažím myslet na to, že bez posluchačů by to jednoduše nešlo. A ten úzký vztah mezi studiovým mikrofonem a uchem posluchače je tím největším dobrodružstvím. Proto se stále hlavně učím, jak ho nejen udržet, ale také rozvíjet, obohacovat a netrhat.

Před rozhlasem:
Vystudoval jsem Vojenskou konzervatoř v Roudnici nad Labem a jako koncertní mistr – sólista na příčnou flétnu působil až do roku 2002 v Posádkové hudbě Praha. Rozhlasové zkušenosti jsem začal sbírat v Country radiu, kde jsem od roku 2000 moderoval a dva roky byl jeho programovým ředitelem. Před příchodem do Českého rozhlasu jsem pracoval krátce jako redaktor dnes již neexistující TV Praha a byl také programovým ředitelem sítě soukromých rozhlasových stanic se zaměřením na Oldies formát. Od roku 2004 jsem členem legendární folkové skupiny Spirituál kvintet, vlastní písničky hraji s kapelou prozaického názvu Jiří Holoubek Trio.

Co mě baví:
Kromě muziky a rozhlasu spousta věcí. Knížky, jízda na kole, spánek, přátelé, amatérsky sem tam kouzlím, rád se učím na nové nástroje, občas se projedu na koni, cestoval bych… Ale ze všeho nejvíc mě baví syn Antonín.


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.