Skip to Content

<

Dg.: Unknown 16 BONUS

A cache by maši.uh Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/02/2020
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


... duben 2020, ta samá klinika, jen jiný pavilon ...

Už to jsou dva roky, co jsem se ocitl na klinice poprvé. Docela jsem se tehdy bál, ale naštěstí to dobře dopadlo a po pár týdnech mě propustili. Pan doktor splnil svůj slib - stačilo 16 správně pojmenovaných obrázků a já stál venku před branou. Ta úleva, ta krása smět si zase odlovit kešku, ten skvělý pocit zapsat se do zápisníčku...

... a jsem tu zase. Moje divné sny se vrátily. Ještě horší je, že už zdaleka nejsem jediný, u koho se takové příznaky vyskytly. Ten sen, se kterým jsem si užil své, se prý rychle šíří. Jsou hlášeny případy z okolí Banské Bystrice, Ostravy a naposledy i z Trenčínského kraje. Proslýchá se, že hledají zdroj nákazy. Mám strach, že tentokrát se odsud jen tak nedostanu.

Pan doktor říká, že než mě zase pustí ven, musí si být naprosto jistý, že jsem zdravý. Nejdřív musím přiřadit správná slova k patnácti obrázkům. A až se mně to povede, čeká mě ještě speciální výstupní test. Prý ho pro podobné případy vyvinuli až někde v Německu. Obávám se, že to bez vaší pomoci určitě nezvládnu. Pokud můžete, prosím, pomozte mi….

...

A je to tady. Po patnácti léčebných terapiích jdu na závěrečný test. Dalších patnáct obrázků. Ta patnáctka je snad moje prokletí...


ZÁVĚREČNÝ TEST

0 1 0 2 0 3 0 4 0 5
0 6 0 7 0 8 0 9 1 0
1 1 1 2 1 3 1 4 1 5


Ke keši

Finální souřadnice prozradí poslední ověřovač. Stačí jen zadat první písmena všech slov přiřazených k obrázkům v keších Dg.: Unknown 01 - Dg.: Unknown 15 a na závěr přidat kód získaný v Závěrečné zprávě (to celé jako jedno slovo).Můžeš ověřit své řešení s certitude.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.