
Minint Lietuvos nepriklausomybės 100-metį geo bendruomenėje kilo idėja šiuos metus kokiu nors būdu pažymėti. Sklandė įvairios idėjos, labiausiai paviršiuje plaukiojo „geo art“ idėja. O kas geriau, jei ne užrašas LT 100. Šiek tiek organizacijos ir didelės pajėgos pasirašė šiam reikalui. Taigi visa komanda (dar kartą ačiū prisidėjusiems):
- Dalia_LT ir aš žemaitijos miškuose pripjovėm medinukų;
- -Lupus- sudėliojo koordinates ant žemėlapio ir padarė skyles medinukuose;
- EggsTheBest vertėjavo į anglų kalbą;
- Smile Family parengė aprašymą;
- Geoshop padėjo su užrašinių meketavimu ir įsigyjimu;
- Žolininkai suklijavo PET į medinukus, sukabino ir išpublikavo.
Metus gyvenome ir džiaugėmės, džiaugėmės ir gyvenome ramiai. O tada gavom nepritarimą šiam ciklui iš Nemuno kilpų regioninio parko. Vyko derybos, derėjosi solidi kompanija: Rimvydas52, Smile Family, Dalia_LT ir aš. Derybos buvo aršios. Derėjomės dėl išjungimo šiltuoju sezonu, dėl ilgesnio nei šiltasis... Nepavyko, neįtikinome, kad mes galime būti naudingi, kad nesame niokotojai, kad... Ką pavyko sutarti - leidimas jam dar rudenį gyvuoti ir džiuginti, o po to pagalbą jį surenkant. Siūlė perkelti į kitą vietą, Prienų miškus, kur pagal juos pačius jau ne miškas, o tik medienos plantacija. Kas turėjo įvykti, tas ir įvyko, po dviejų metu, 2020-02-29 lobiai buvo surinkti... Lobiams surinkti vyko renginukas https://www.geocaching.com/geocache/GC8G7F6 . Ir nors oras buvo geras, ore jautėsi slogulys - mus išmeta, kaip niokotojus, kaip kenkėjus, nors lobių tą dieną pririnkome vos 4 maišus, o šiukšlių gerokai daugiau. Na, bet kas turi pradžia, turi ir pabaigą. Lankykite šia nuostabią vieta, kol ji dar priklauso liaudžiai, o ne uždarai bendruomenei, kai tai taps reprezentacinis miškas į kurį patekti bus uždrausta.