Skip to content

Turá Lúka - Polder Svacenický jarok Traditional Cache

Hidden : 9/20/2020
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Obľúbené miesto miestnych na prechádzky, oddych a cyklistiku, preto si prosím dávajte pozor, aby ste neprezradili skrýšu.

Polder je vybudovaný so stálou vodnou hladinou 3,5m. Vodná plocha je 32 425m2. Maximálna hladina pri prívalových vodách je 8,25m, rozloha plného poldra je 92 006m2. Polder zachytí až 336 964m3 vody. Celkové náklady na výstavbu 1 138 386€. Dátum začatia 10. 2. 2010, dátum ukončenia realizácie projektu 30. 3. 2012.

Toľko z informačnej tabule. Toto miesto je vyhľadávaným ieľom prechádzok ľudí z okolia. Vedie tadiaľto aj cyklystická trasa. Povedľa poldra vedie asfaltovaná cesta.

Geotátoše nechajte ešte pred rampou, v blízkosti informačných tabúľ. Možný výskyt mravcov a kliešťov.

Additional Hints (Decrypt)

cbyvraxb, caíprx

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)