Skip to content

MYSTERY DRAJFKA V TURNOVĚ Mystery Cache

This cache has been archived.

čapíno2: Je mi líto, z předchozích důvodů-archivace kešky- sem již nemá smysl něco dávat, buď to zničí v zimě děti , nebo v létě tu vysedávají na schodech bezdomovci... všem logujícím děkuji-Vašek-čapíno2.

More
Hidden : 11/27/2020
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


MYSTERY  DRAJFKA V TURNOVĚ

Jelikož nechodíme nyní v době coronavirové do školy, tak mám více času vymýšlet blbiny i neblbiny.  Navíc bych chtěl touto keší udělat radost turnovským, ale i neturnovským kačerům. Jedná se o lehkou mysterku, je to jen taková "díkzabodovka", samozřejmě za ni nečekám žádné💙. Naopak, bodík který si odlovem kešky připíšete, můžete přičíst k dalším 9 bodíkům-abyste pak mohli věnovat hezčím keším. 

 

 

Keška je v blízkosti "emergency exit", pro dědu píši "Notausgang", poněvadž má raději němcinu. Nejblíže k finálkám, co já vím, má asi kačerka "pavla.klika" cca 175 metrů, pak asi jos.stastny cca 325 metrů. Ale to je asi jedno, poněvadž, jak znám dědu (jos.stastny), tak FTF stejně prošvihne, neboť často není v dosahu mobilu, takže žádné pípnutí stejně nezaregistruje. Tipuji si, že FTF získá (skoro jako vždy) nejrychlejší turnovský lovec-borec, který "přikvapí" nejdříve a tím nás"nepřekvapí". Nebo bude snad někdo rychlejší?

 

Výpočet finálky:

N = N z archivované kešky GC7RX92  + 12

E = E  z archivované kešky GC7RX92  - 16

 

laughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaugh​​​​​​​laughlaugh​​​​​​​laughlaugh​​​​​​​laughlaugh​​​​​​​

Kdo tedy chce, nechť jde lovit. Kdo nechce, ať tam nechodí. ​Pozn. V žádném případě nevstupujte  nikam na komunikaci, ono to ani nejde, svodidla vás nepustí ! ! !  

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

​​​​​​​ODLOV Z RYCHLOSTNÍ KOMUNIKACE  E65/E442 JE NEPROVEDITELNÝ !!!  PARKOVAT LZE JEN VE FUČÍKOVĚ UL. NEBO U BLÍZSKÉ BENZINKY !!!

 

Additional Hints (Decrypt)

preiraá an preiraé,zntargvpxá

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)