Skip to content

[MCO] Spacer nad Utratą - Finał Mystery Cache

This cache has been archived.

VarsovianReviewer: Skrytka jest zbyt długo nieaktywna, więc jestem zmuszony ją zarchiwizować.

More
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


😊 FINAŁ 😊

Brawo jak masz już hasło zapraszam!!!

Jak nie masz hasła nie podejmuj skrzynkę znajdziesz na tych współrzędnych ale aby dokonać w niej logu (nie tylko na serwer ale również fizycznie 😊 ).

Hasło uzbierasz w skrzynkach [MCO] Spacer nad Utratą #1 GC955D5 / OP9B3R, [MCO] Spacer nad Utratą #2 GC955D8 / OP9B3S, [MCO] Spacer nad Utratą #3 GC955DC / OP9B3T

 

Przez Pruszków przepływa Utrata, nieduża rzeka ale spacer wzdłuż jej biegu jest nawet w zimowe wieczory bardzo przyjemny. Latem mogą nam go utrudnić komary jednak warto uciec na chwile w mniej miejską część Pruszkowa.

Utrata – rzeka w województwie mazowieckim na Równinie Łowicko-Błońskiej, prawy dopływ Bzury. Ma około 76,5 km długości oraz powierzchnię dorzecza 792 km². Źródłami Utraty są dwie nikłe strugi na wysokości 160 m nad poziomem morza w okolicach Ojrzanowa źródła w dolinie wsi Ojrzanów-Towarzystwo, Lisówek i Zaręby g. Żabia Wola. Ujście znajduje się na wysokości 69 m nad poziomem morza.

Zapraszam Was na krótki spacer wzdłuż Utraty, naszą przechadzkę zaczniemy w Malichach i tak pospacerujemy do Tworek. Możemy się cieszyć przyrodą, roślinnością i kaczkami. 😉

Podczas spaceru dla urozmaiceniem będzie szukanie skarbów, ma naszej trasie schowałam aż 4!

NIE WPISZESZ SIĘ BEZ HASŁA

Finałowa skrzynka więc niech będzie skrzynią pełną skarbów, zapraszamy do wymiany, pamiętaj fant za fant, drewniak za drewniak – ale chowaj do strónówek by było czysto w środku

O skrytce – jest to duży pojemnik z fantami, drewniakami i certyfikatami dla pierwszych znalazców (certyfikaty przegotowane dla obu systemów 😉 )

Proszę zamaskuj dobrze.

Additional Hints (Decrypt)

gh pulon xhan nyob wrm, zbmr qmvx nyr gb whm fnz jlzlfy. cebfmr mnznfxhw qboemr !

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)