Kesz wielkości mikro kolejny z serii ,,Czesio" ukryty na starosądeckiej stacji PKP, która powstała w 1966r. i dzisiaj budynek wygląda jak zabytek 😂. Pojemnk zawiera logbook więc weźcie coś do pisania. Zapraszam do zabawy!!
PS. Do podjęcia skrytki nie trzeba zbliżać się do torów.