Skip to content

't Grachtje Traditional Cache

This cache has been archived.

Chrissymissy90: weg voor onderhoud. Na vernieling

More
Hidden : 5/1/2022
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Na een aantal maanden te het plezier te hebben ervaren van het geocachen vonden wij het tijd om zelf een cache te maken.
Wij wonen nu een aantal jaren in deze mooie wijk, met zijn natuurrijke groene omgeving. Dagelijks maken wij hier een wandeling en genieten van al dat deze plek te bieden heeft. Wat is er leuker dan dit mooie stukje Eindhoven ook door jullie te laten ontdekken.
Met wat hulp van lieve vrienden hebben we dan ook hier, onze 1e geocache geplaatst.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De Oude Gracht is een wijk in de Nederlandse stad Eindhoven.

De wijk is opgedeeld in twee delen, de Oude Gracht-Oost en de Oude Gracht-West. De wijk wordt opgesplitst door de "Oude Gracht", een voormalige zijtak van de Dommel. Die zijtak heette vroeger de Dooigraef (Dode Gracht) en is het restant van een dode Dommelarm.

De Dode Gracht scheidde vroeger de heerlijkheid Eckart  van Woensel. Tegenwoordig is het een waterpartij te midden van plantsoenen. Een bewegwijzerde wandeltocht, het Rondje Eckart, loopt onder andere door dit groengebied.

Additional Hints (Decrypt)

Xvwx ynnt, ghffra tebra, anovw fgnat

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)