Er is even gelegenheid om, onder het genot van koffie of thee (zelf meenemen) en een kleine versnapering (wordt voor gezorgd), de cacheplannen voor vandaag door te spreken en met elkaar af te stemmen. We zijn weg voordat Sinterklaas en zijn pieten hier feestelijk worden ontvangen.

Woodies, coins en TB's zijn welkom, maar ik neem geen achterblijvende trackables mee naar huis die niet in een cache passen met de maat "Regular". In dat geval blijft degene die deze trackable heeft meegenomen verantwoordelijk voor deze TB totdat die verantwoordelijkheid ter plekke is overgedragen aan een medecacher en hij/zij/hen die verantwoordelijkheid heeft geaccepteerd!
Aan het bijwonen van dit event zijn geen kosten verbonden.
Voor alle duidelijkheid: de locatie is prima te bereiken met het OV, te voet, met elke tweewieler, maar ook met de auto. Er is een ondergrondse parkeergarage met ingangen op de Oostlaan (beide richtingen). Je kan er met de auto 24/7 uit rijden. De eerste twee uur is het parkeren gratis. Verder kan overal in parkeervakken op de openbare weg gratis worden geparkeerd. Let er wel op of je daar dan de parkeerschijf moet gebruiken.