Skip to content

Třebíčské GeoDeskovky XVIII - jarní gambling Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching Event! The date of the Event has passed. We automatically archive Events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived Events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Saturday, 16 March 2024
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

16 March 2024, 13:00 - 18:00

Osmnácté deskovky v Třebíči - jarní gambling++

Motto: Buď budeme vážní, nebo si budeme hrát. Tak vážně, pojďte si hrát.

Velectěnému kačerstvu třebíčskému i přespolnímu se tak dává na vědomí, že:

V sobotu 16. 3. 2024 od 13:00 proběhne osmnáctý deskovkový event!

Co se bude dít? Budou se hrát deskové hry, hrát hry nedeskové a tak podobně. Kdo byl, ví, kdo nebyl, zjistí.

Základními body programu budou:

Turnaj ve hře Lovci noci – v sobotu od 15:00

Turnaj ve hře Beng! – v sobotu od 19:00

Půlnoční krávy – v sobotu od 24:00

To že danou hru neznáte, nevadí. Začátečnické štěstí funguje a máte i možnost trénovat během dne. Změna programu vyhrazena

Kde se to bude dít? V Domečku klubu Halahoj. Ten se nachází v areálu Katolického gymnázia v Třebíči (více – úvodní souřadnice a waypointy).

Co s sebou? Různé deskové (ale klidně i jiné) hry, dobrou náladu a velikou výdrž. Samozřejmě přiberte i zásobu mlsání pro sebe i ostatní kačerstvo. Ale s hrami to není třeba přehánět – v klubovně je jich více než stovka. S mlsáním to možno přehánět je – v klubovně je ho málo ;-)

Kdy se akce ukončí?  Oficiálně v 18:00, NEoficiálně v neděli 17. 3. do padnutí 3:00 max (pozor – míněno ráno, ne odpoledne). Ale když tu někdo bude chtít hrát i v neděli, tak je možno zůstat až do 12:00 (bez záruky)

Jak s přespáním? Ti kdo si myslí, že dokážou usnout, mají možnost přespat ve vlastním spacáku – na zemi je koberec (a komu nestačí, nechť se vybaví i karimatkou) a jsou i nějaké matrace.

Cena: Naprosto symbolická – 50,- Kč na osobu (pozor – je to na osobu, ne na nick!) + 10,- Kč za každé CWG.

Jiné:

Do logu „will attended“ napište počet osob i od kolika do kolika hodin se asi zúčastníte (ať zbytečně nevyhlašujeme stop stav) – maximální počet účastníků je 50. Pak bychom se už nevešli. Uveďte i jestli se plánujete zúčastnit některého z turnajů a kolik budete chtít CWGček (budou-li).

Samozřejmě můžete přijít na celou dobu, ale také jen na pár minut si jen popovídat. Kdo ale přijde jen na chvíli, tak ať to prosím napíše do logu „will attended“, abych zbytečně neomezoval další zájemce. Kdo ale nemá zájem si něco zahrát, ať se prosím zdrží jen chvíli, aby neomezoval kapacitu.

A teď pár důležitých technických upozornění, která je NUTNÉ dodržet

  • Budeme na pozemcích školy – v celém areálu je ZÁKAZ KOUŘENÍ, včetně elektronických cigaret. Kdo to nebude moct vydržet, tomu nestačí jen vyjít z kluboven, ale musí vyjít z celého areálu ven na ulici (waypoint).
  • Alkohol je rovněž zakázán. Opět to samé – jsme na území školy a musíme ctít jejich pravidla.
  • Hry, co si přinesete, si prosím polepte štítky se svým jménem – aby při nějakém meziúklidu nebyly zařazeny mezi místní.
  • Hry, co jsou v zavřené skříni, si nesmíme půjčovat – patří lidem z klubu.
  • Budou dvě karbičky – TB a CWG na ukázku (ty prosím neberte) a na výměnu (ty račte trackovat, jako v kterékoliv jiné keši).
  • Za děti si zodpovídají rodiče – dbejte prosím i na to, aby nudící se děti nekazily něčí hru. Naštěstí je můžete zabavit nějakou hrou úměrnou jejich věku :-)
  • Nezapomeňte si vzít přezůvky. V klubovně je sice koberec, ale i tak se hodí.

A to je prozatím vše. Těšíme se na vás. Počítejte s tím, že je to takový volně organizovaný event – kdo přijde, přijde, a co a s kým si chce zahrát, je jenom na něm. Počítejte i s tím, že i organizátoři si chtějí zahrát, a tak vítací i jiné operace mohou chvílemi váznout 😎

A jaká je nabídka her? Mrkněte na zásobu – opisovat se mi to fakt nechtělo :-)


mezitím toho krapet přibylo...

Děkuji tedy Halahoji za vstřícnost, Geotřebíči za pomoc a všem, co včas napíší dobu, kdy se zúčastní, za usnadnění mé práce!

Pozn. Jestli se někomu zdá, že je listing stále stejný, tak chyba není v jeho přijímači 😉

Additional Hints (No hints available.)