
„Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w Rzeszowie".
Historia:
Karmelitanki bose przybyły do Rzeszowa z Karmelu w Oświęcimiu na zaproszenie ordynariusza rzeszowskiego ks. bpa Kazimierza Górnego w 1993 r. Początkowo zamieszkały na plebani przy ul. Ks. Jałowego. W Uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej 16 lipca 1999 roku, przeniosły się do częściowo wykończonego domu przy ul. Morgowej 98.
Poświęcenia kaplicy w nowym klasztorze dokonał ks. bp Kazimierz Górny 28 lipca 2001 roku
O Keszu
Kesz to zielona petka ukryta na podanych współrzędnych na wysokości około 2 m, w środku tylko logbook, weź coś do pisania, zalogowanie skrytki bez fizycznego wpisu do logbooka będzie usuwane, gdy znajdziesz skrytkę wyjmij tylko zawartość, nie próbuj odczepiać pojemnika bo zepsujesz maskowanie, po znalezieniu zamaskuj tak by pojemnik nie był widoczny, będę wdzięczny.