Let op! De kerst komt er weer aan, om plaats te maken voor onze jaarlijke kersttrail gaat deze cache 3 december het archief in!
Extreem_Ede bestaat uit de teams Geo Boefjes, Team Koomen, Team OWTB en Leonieknaap.
We hebben wat extreem oude en extreem nieuwe uitdagingen voor jullie gecombineerd en hopen dat jullie hier extreem veel plezier aan gaan beleven. Een paar Extreme toppers van vorig jaar zijn weer terug en aangevuld met een paar van onze extreem nieuwe ideeën. Wij hadden extreem veel lol bij het bedenken en maken hiervan. Wij wensen jullie extreem veel plezier met het ontdekken van onze extreme caches.
Een materiaal is elastisch als het een kracht ondergaat zonder permanente vervorming. Het materiaal oefent een even grote tegenkracht, of veerkracht uit. Elastische vervorming is een omkeerbare vervorming.
Elastiek is een verzamelnaam voor een aantal rekbare materialen. Echter, niet alle elastische materialen zijn elastiek. Maar deze cache zit zeker wel aan een extreem elastisch elastiek, krijgen jullie hem te pakken?