Skip to content

Offset? Don't get upset! Multi-Cache

This cache has been archived.

Theodd1: De loop is eruit.

More
Hidden : 4/19/2025
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Als je mijn drie voorgaande multies hebt gedaan, ben je inmiddels behoorlijk bedreven in het projecteren van coördinaten. Voor deze nieuwe multi maak je echter geen projectie, maar een offset.

 

Wat is ook alweer een offset, zeg je? Tja, eigenlijk niets meer dan een aanpassing van het coördinaat - oftewel: je berekent van waar je staat naar waar je gaat. 

 

Stel, een cache lag oorspronkelijk op N 51 53.950 E 004 10.100, maar door de een of andere omstandigheid heeft de CO de cache moeten verplaatsen. Hij kan in de listing dan natuurlijk gewoon de nieuwe coördinaten opgeven, maar hij kan ook volstaan met het geven van een offset. Bijvoorbeeld: "N+15 E-20".

Oftewel: om de nieuwe plek te vinden tel je bij het Noordcoördinaat +15 seconden op en trek je van Oost 20 af en voilà: je hebt nieuwe coördinaten, die je precies vertellen waar de cache nu ligt. In dit voorbeeld zou je dus uitkomen op: N 51 53.965 E 004 10.080.

 

De opdracht

 

Op WP1 vind je twee informatieborden. Kijk alleen naar het linker paneel.

Maak dan de volgende offset vanaf de boguscoördinaten:

 

Noord: - (het tweede cijfer van het derde jaartal)

Oost: + (de middelste twee cijfers van het eerste jaartal)

 

Succes!

Hint:

 

Additional Hints (Decrypt)

Mvr yvfgvat

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)