Most znajduje się na obrzeżu Parku Kościuszki. Zakładając tam kesza chciałam, abyście zajrzeli tam, gdzie rzadko się przebywa i spędza dłużej czas. Polecam to miejsce w okresie wiosenno-letnim ze względu na kwitnące kwiaty i roślinki. Mimo, że pod mostem brak wody :/ to spacer w tym miejscu jest klimatyczny i przyjemny.