Je to dlouhý příběh, co jsem se pokoušel vytvořit svou první keš. Začalo to tím, že jsem zkoušel vytvořit keš v parku Čeňek, tam je to ale fakt těžké, protože tam skoro nikde není místo. Takže tam to skončilo neúspěšně. Dále jsem to zkoušel na vlakovém nádraží Rajská zahrada, tam to také bylo zabrané, takže zase nic. Já jsem to ale nevzdával a zkoušel to dál, až se to nakonec povedlo a už tu je moje první keš.
Ke keši:
Keš je umístěna kousek od obydlené oblasti, takže to je naštěstí jen kousek po nezpevněné cestě. Omlouvám se, pokud se vám nebude okolí keše líbit. Jak už jsem psal, jsem rád, že jsem mohl keš vůbec někde založit. Zároveň budu rád, když se vám keš bude líbit :) Přeji hezké keškování.