Na kresni dan se spodobi, da se malo podružimo 😄

Čeprav se prave “čarovnije” začnejo šele proti večeru (vsaj tako pravijo stare zgodbe in tudi Sen kresne noči), bomo mi začeli že v zgodnjem popoldnevu.
Plan je preprost: piknik, žar in dobra družba.
Zberemo se, malo poklepetamo o keških, izmenjamo kakšne zgodbe in počasi zakurimo žar. Proti večeru pa lahko, če bo vse po planu, zagori še pravi kres 🔥
Na voljo bo:
žar (hrano si prinesete sami)
nekaj “zlatorumenega napitka” 🍺
dovolj časa za geocacherske debate
Kaj prinesti:
nekaj za na žar
po želji svojo pijačo
dobro voljo