Skip to content

Challenge - 8 sorter, 5 av hver Mystery Cache

Hidden : 5/19/2026
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Dette er en challenge. En challenge ligger på oppgitt sted, men du må oppfylle et krav for å få lov til å logge funn. (​​Om du ikke har oppfylt kravet, kan du likevel signere loggen, og logge det som funn senere når du har oppfylt kravet.)

Kravet for å kunne logge denne cachen er å ha gjort minst 5 funn av hver av minst 8 ulike cachetyper. 

Du kan sjekke om du har oppfylt kravet med denne checkeren.

PGC Checker

Det er flere gode stoppmuligheter langs veien nær cachen. Veien har liten trafikk, den er oversiktlig her, mye huller i veien gjør at det ikke går fort, og veien, med skulder, er flere steder bred nok til at andre lett kan passere. 

Veien gjennom Fasteindalen er stengt om vinteren, men holdes åpen fra til Vassverket, hvor veibommen er litt overfor. I den andre enden er veien vinterstengt fra Fausakrysset. Dalen er tilgjengelig til fots, med truger eller ski, men oppfattes i praksis som utilgjengelig om vinteren. Derfor har den fått en spesiell kombinasjon av attributter: Sesongavhengig tilgang, men når du først er der så er den tilgjengelig også ved snø.

Additional Hints (Decrypt)

Onx xahqergr be

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)

Advertising with Us