
Na Smledniškem gradu, po domače Smleškem gradu, se bomo dobili že četrtič. Spet si želimo, da bo vreme omogočalo kar se da dober razgled, ki ga ta lokacija nudi. S seboj prinesite dobro voljo, ostalo se lahko dobi v prijetni okrepčevalnici. Tudi strehe je dovolj, če bo vroče ali mokro. Pridite!