Ahoj všem místním,
po týdnu dovolené stráveném zde na východě Slovenska bych se s vámi chtěl sejít, než se vydám zpět vlakem domů. Vlak mi jede v 15 hodin, takže dáme sraz ve 14:15 před restaurací a když bude otevřeno, tak si zajdeme na jedno zdravotní. A při tom můžeme pokecat o geocachingu a zážitcích. Také mohu odvézt do ČR nějaké TB, které byste chtěli posunout dál 
Jo - a kdyby někdo se chtěl přidat na nějaký výlet v týdnu co tady budu (28. 6. - 4.7.), tak se ozvěte. Ubytování mám Kapušany a mám v plánu vybarvit okresy zde na východě. Pohybovat se budu bus/vlak.
Tak se budu případně těšit na setkání, zdravím ze středních Čech, od Mělníku
(P.S.: třeba by se hodily negativní atributy u eventu - málokdo dává negativní
)