Konečně se mi po třech letech opět podařilo dostat se za svojí rodinou do Humenného, tentokrát to ale není jenom čistě geo kačerská cesta s geo kolegy, letos to je rodinná návštěva. Ovšem bylo mi dovoleno (samozřejmě s určitýma připomínkama) hlavou rodiny (jo, to jsem vlastně já), která je ovšem závisla na rodinném krku (manželka), že bych si na chvilku mohl odskočit pokecat s místními geo kolegy.
Tímto vás zvu na pokec, popř. výměnu dřeva a nebo jenom říct ahoj kolegovi, který má kořeny zrovna v tomto městě.
P.S. Peter, rád Tě zase uvidím.