Skip to content

Pakjesavond (5) Event Cache

Hidden : Friday, December 4, 2026
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


04 December 2026, 19:00 - 21:00

SVP PLAATS ALTIJD RUIMSCHOOTS OP TIJD EEN WA!

 

Pakjesavond, deel 5

Dit event is het vervolg op eerdere soortgelijke events die gehouden werden op 5 december 2019 in Amsterdam en op 5 december 2022  en 5 december 2024 in Monnickendam en op 5 december 2025 in Harderwijk.

De uitdaging is simpel. Het woord zegt het eigenlijk al.

1. Bemachtig een kadootje. Iets eenvoudigs, iets met geocaching? Bedenk dat je niet weet voor wie het is want we trekken geen lootjes.
2. Maak een surprise en/of een gedichtje. Het mag ook een verhaaltje zijn of een anekdote. Of... nou bedenk maar iets leuks. Het leukste is als je het zelf bedenkt en niet door AI laat maken.
3. Neem pakje mee naar het event.
4. Geef het pakje bij binnenkomst aan Team Muizepluis en ontvang een nummer.
5. Iedereen krijgt achtereenvolgens een kadootje en afijn hoe het verder gaat dat weten jullie allemaal wel.

Huishoudelijke mededelingen.

  • Maximaal 12 teams per groep. Bij meer dan 12 splitsen we.
  • Maximaal 24 in totaal.
  • Event-puntjes-pakkers-die-geen-kado-meenemen-en-willen-krijgen zijn welkom, maar geef dat in je WA even aan, dan tel je niet mee voor de maximaal 24.
  • Consumpties voor eigen rekening.
  • 19.00 uur inloop, 19.15 uur start.

Additional Hints ()

Crcreabgra.

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)

Advertising with Us