Andrluv Chlum Tradicional
Aquest amagatall ha estat bloquejat, però es pot consultar.
Observeu
Com funciona el Geocaching (
geocerca)
Cache leží u mesta Ústí nad Orlicí.Dá se k nemu vyjet autem, na kole nebo dojít pešky krížovou cestou po kaplickách.
Andrluv Chlum je ve výšce 559 m n.m. Mimo houpacek pro deti je zde restaurace a predevším rozhledna ze které jsou vydet Krkonoše,Orlické hory,Železné hory,Jeseníky,Ceskomoravská vrchovina, Ždárské vrchy (visit link)
Krížová cesta: Puvodní krížová cesta byla vybudována v letech 1753 - 1755 pri staré ceste do Litomyšle z iniciativy tkalce Augustina Andrese. Z této puvodní krížové cesty se dochovalo jediné zastavení mezi posledními dvema kaplemi dnešní krížové cesty. Soucasná podoba krížové cesty vznikla v letech 1852 - 1853. Interiér menších kaplí zdobí sgrafita ústeckého výtvarníka Zdenka Brožka. Do 12. kaple vytvoril umelecký kovár František Becka kovovou plastiku Ježíše Krista a pro poslední kapli namaloval soucasný významný ústecký malír Richard Pešek obraz Snímání kríže (visit link)
Chata na Andrlove chlumu: Více než šedesát let slouží tato chata návštevníkum mesta i jeho obyvatelum jako príjemné výletní místo. V roce 1996 byla v její blízkosti vybudována 50 metru vysoká víceúcelová komunikacní vež a rozhledna (visit link)
Prosím o opetovné peclivé uschování cache. PS:V prípade, že pojedete autem, doporucuji vyjet až nahoru, auto tam nechat a pro cache sejit kousek dolu.
Pistes addicionals
(Desencriptar)
Anwqv wrqra m arwfvyarwšípu fgebzh n an arz švcxh, xgreá hxnmhwr an pnpur.
Treasures
Aconseguireu un Treasure digital d'una d'aquestes col·leccions quan trobeu i registreu aquest geoamagatall:

Carregant Treasures