Skip to Content

This cache has been archived.

Skupec Reviewer: Archivace listingu kese

Je mi to moc líto. Už jsem mel zavrené oci moc dlouho. Tak koncí jedna legenda...
Skupec, reviewer pro CZ

More
<

The Matrix

A cache by Dadnson Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/27/2006
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zvu vás na dlouho odkládanou tématickou multi na motivy kultovního filmu.


Uvedená 5* obtížnost není dána terénními parametry ani žádnou obtížnou šifrou. Naprosto nutné je však soustredení pri ctení všech instrukcí, dobrá pamet, oci a uši a v neposlední rade také postreh, odvaha a vytrvalost. Doporucen je bicykl a denní svetlo. Nejsou sice podmínkou, ale bez nich si primyslete další hvezdicky navíc. Naprostou podmínkou je ale oproti verzi pred havárií telefonní karta nebo mobil. Taky nezapomente, že na železnicní trat je vstup prísne zakázán!!! Ke všem predmetum, které naleznete cestou se prosím chovejte ohleduplne (i když je již po použití nebudete potrebovat), at keška udelá radost nejen vám, ale i ostatním kolegum. V každém prípade vracejte všechno na své presne urcené místo. No a že v logu nevyzradíte ostatním pointu snad ani nemusím dodávat. Preji príjemnou zábavu ve virtuálním svete i mimo nej.

Poté, co se v minulosti Zeme stala neobyvatelnou a vládu nad svetem prevzaly Stroje, byla tela miliard lidi uveznena jako kokony v obrovských podzemních jeskyních, kde slouží Strojum jako zdroj energie. Systém je udržuje ve zvláštních pestírnách v umelém spánku a vysílá jim do mozku virtuální realitu - Matrix.

Jedním z uveznených jsi i ty - všechno, co vidíš, slyšíš a cítíš kolem sebe ve skutecnosti neexistuje. Všechno jsou jen jednicky a nuly Matrixu, které se teprve ve tvé mysli skládají do obrazu sveta, ve kterém žiješ.

Hrstka lidí ale prežila a ukryla se do podzemního mesta Zion. Založili Hnutí odporu a zacali se Stroji válcit. Vydávají se do Matrixu, bojují s jeho všudyprítomnými Agenty a pokoušejí se proniknout k jádru Systému a vypnout ho. Mimo Matrix se na clunu Nebuchadnezzar musejí neustále vyhýbat Strojum, které slídí kolem a snaží se je najít a zlikvidovat.

Presto, že se jim podarilo cástecne do Systému proniknout, k jeho vypnutí to nestací. Zcela ho premoci, osvobodit lidi a obnovit na Zemi opet skutecný život dokáže totiž jen jediný clovek - Vyvolený. Má schopnost, kterou nemají zdaleka všichni. Ta mu pomuže najít klíc ke dverím Systému, rozluštit jeho kód a Systém vypnout. Možná, že jsi to práve ty...

Na úvodních souradnicích následuj bílého králíka...

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.