Skip to Content

This cache has been archived.

I+B+M+H: Tak, konecne máme cistý stul a mužeme to zbilancovat a uzavrít [8D].
Už nevím, cí to byl nápad zorganizovat v Hranicích GeoSilvestr, ale bezpecne vím, že se zrodil v sobotu 21. ríjna v Lošticích na bájecném eventu Hanácké geotvaružek (porádal Jedla-bedla). Sedeli jsme u jednoho stolu všichni tri „vudcové“ hranických geotýmu - WAV, GCS Team a moje malickost a pri debate o tom, jak je nám tam dobre jsme se shodli, že by nebylo od veci udelat taky nejaký event v Hranicích.
Trvalo mi to ješte asi dva týdny, než jsem od myšlenek prešel k cinum, ale pak už to šlo rychle. Když jsme pak zverejnili listing, mel jsem obavy, jestli dorazí dostatek lidí, protože hospodu otevreli jen kvuli nám (majitelum Aragonitu jsem rekl, že na podobné akce jezdí až padesát lidí a že sem jich alespon tricet urcite dorazí [:P]). Když v den uzáverky bylo prihlášeno 27 kaceru a hlavne Brnáci naznacovali, že by rádi dorazili, ale konecné slovo padne na jejich eventu, bylo rozhodnuto [^]. Akce bude a prodloužíme termín uzáverky na nejzažší možnou mez, abychom pak ješte stihli vše vcas pripravit. Tento tah ukázal se býti prozíravý, v konecném souctu den pred akcí bylo prihlášeno 22 týmu, což dávalo dohromady 49 kaceru [^](ten poslední se prihlásil 2 minuty po uzáverce, ale ješte jsme ho vzali...[:D]). Byl jsem v pohode a pocítal, že ve skutecnosti nás tolik nebude, že zafungují Murphyho zákony a z objektivních duvodu (náhlá nemoc, vybitá baterka v aute, ujetý autobus, necekaná návšteva tchýne, ...) nakonec nekdo nedorazí. Opak byl ale pravdou, prijeli všichni a ješte minimálne tri navíc. Konecné pocty dopadly takto: 23 týmu (úcast 104,55 %) a minimálne 52 kaceru, kacerek a kacerat (úcast 106,12 %)!!! Taková úcast nebyla ani u voleb za bolševika [:O].
Samotný prubeh eventu hodnotit nebudu, to už udelali úcastníci a musím se priznat, že jsem byl z jejich logu dost „namekko“ a mel strach, aby mi ta chvála nestoupla do hlavy...[^] Z mého pohledu vše probehlo asi tak, jak melo, vrásky na cele mi delala jen stále svítíci ikonka Grakova microcoinu v listingu [:(!], ale i tahle zápletka se v úterý zdárne vyrešila [8)].
Záverem, na nekolikeré vzkazy typu „...tešíme se na GeoSilvestr císlo 2“, a nabídky na pomoc s jeho prípravou, bych rád vzkázal, že o druhém dílu tohohle eventu reálne uvažuji (pssst!!!, manželka to ješte neví...[}:)]), takže nestane-li se neco nepríjemného, sejdeme se za rok v Hranicích (Teplicích) znovu [;)].
Ješte jednou všem díky za úcast, bájecnou atmosféru, slova uznání i podporu a teším se na další setkávání – u keší i na eventech [;)].
Za I+B+M+H tým všechny zdraví Ivo

More
<

1.Hranický GeoSilvestr

A cache by I+B+M+H Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 29 December 2006
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zveme veškeré geokacerstvo na slavnostní ukoncení georoku 2006 do Hranic. Protože už asi vetšina z vás má na Silvestra zajištený svuj program, uskutecní se GeoSilvestr v pátek 29. prosince 2006 od 17 hodin. Dejištem rozloucení se starým a privítání nov&e

GeoSilvestrovský program máme skoro hotov, ale prozradíme jen tolik, že se v 18 hodin pomocí speciálního stroje casu nejdríve presuneme o pár dní zpet a prožijeme si atmosféru GeoVánoc, potom se preneseme o týden vpred do vecera 31. prosince, kdy oslavíme nefalšovaného GeoSilvestra a vstup do roku 2007 s netradicním prípitkem a ohnostrojem. Pro geolabužníky a lovce FTF bude pripraven novorocní odlov nove založené keše se zajímavými cenami od sponzora a pro všechny nejaké to prekvapení. Zpet do reálného casu se presuneme s úderem pulnoci z pátku na sobotu, kdy bude GeoSilvestr ukoncen.

Protože restaurace Aragonit bude mezi svátky zavrená a majitelé ji speciálne pro nás otevrou (za což jim dekujeme), je nutno se prihlásit formou „Will Attend“ nejpozdeji do ctvrtku 28. prosince 2006, do 22té hodiny vecerní. Nezapomente pripsat pocet clenu (kusu), kterí na akci dorazí. Hlavní sál, kde bude akce probíhat je nekurácký, nikotinoví závisláci mohou odbíhat do zadního salonku.

Chcete-li se aktivne zúcastnit GeoVánoc, prineste úhledne zabalený Geodárek, všechny dárky budou slosovány, tzn, že kolik jich prinesete, tolik jich také dostanete. Chcete-li obdarovat konkrétní osobu, dárek zretelne oznacte jejím jménem (nickem).
Krome dobré nálady a navigacního prístroje si dovezte i spolehlivou baterku a nejakou tu rachejtli na ohnostroj.

Pokud chcete v Hranicích strávit více dní nebo vám v noci domu nic nepojede, mužete se ubytovat v nekterém z penzionu, které se nacházejí nedaleko místa akce a budou v inkriminovaný den otevrené visit link.

A jak se do Aragonitu dostanete? Ridicum snad nemusíme trasu vysvetlovat. Stací se držet ukazatelu na Teplice n. Becvou, jet porád do kopce a šipka vás navede. Ostatním, kterí do Hranic dorazí autobusem, vlakem, lodí, ci letadlem (letište tu máme) doporucujeme cestu do Teplic autobusem MHD a to bud z autobusového stanovište (N 49°33.805, E 017°44.428) nebo pokud budete ješte lovit ve meste, tak ze zastávky Motošín (N 49°32.769, E 017°43.920). Pojedete linkou c. 2 visit link a v Teplicích vystoupíte na zastávce Moravan od níž to je na místo urcení necelých sto metru. Jinak vlakem je taky možné dojet až do stanice Teplice n. B. a odtud si udelat asi dvacetiminutovou procházku láznemi.

Prípadné dotazy rádi zodpovíme. Tešíme se na vás!

A na záver tip pro úcastníky, kterí chtejí na Hranicku strávit celý den:
Prijedte hned ráno, nudit se nebudete, protože v Hranicích a okolí je dnes už bezmála dvacet keší a do Silvestra ješte urcite nejaké pribudou. Po dopoledním lovu si mužete dát v nekteré z cetných hranických restaurací dobrý obed a pak si doprát príjemný relax v nove otevreném krytém bazénu (N 49°32.618, 017°43.476) s mnoha atrakcemi (v cene vstupného), který je nyní asi nejmodernejším bazénem v republice visit link. Deti vám budou vdecné.

Sponzorem 1.Hranického GeoSilvestru je:
Logo

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

78 Logged Visits

Write note 32     Archive 1     Will Attend 21     Attended 23     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 41 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.