Skip to content

Suncatcher 2007 Geocoin

Trackable Options
Found this item? Log in.
Printable information sheet to attach to Suncatcher 2007 Geocoin Print Info Sheet
Owner:
waitingforcloes Send Message to Owner Message this owner
Released:
Friday, February 22, 2008
Origin:
Netherlands
Recently Spotted:
Unknown Location

The owner hasn't set their collectible preference.

Use TB225N4 to reference this item.

First time logging a Trackable? Click here.

Current Goal

Welk verhaal hebben jullie te vertellen...?

About This Item





Suncatcher Geocoin - Op zoek naar verhalen

Suncatcher is op zoek naar verhalen.
De vraag aan jou, vinder van deze coin, is om een verhaal
op de meereizende usb-stick te zetten, zodat dit een
reizende verzameling met allerlei verhalen wordt.


Een verhaal vertellen is minder moeilijk dan je denkt… kies een verhaal dat je heeft geraakt, of dat je gewoon mooi vond, dat een glimlach op je gezicht liet verschijnen, je misschien wel ontroerde… dat je de moeite waard vind om aan anderen te vertellen.

Maar welk verhaal kies je dan?
Misschien een waar gebeurd verhaal over een bekende of een onbekende… misschien een verhaal dat je als kind hoorde, dat je in een boek hebt gelezen, of een verhaal uit een boek waar je zelf iemand uit hebt voorgelezen. Heeft iemand anders dat verhaal gelezen en het daarna aan jou verteld? Kan ook! Misschien heb je op tv een verhaal gehoord of gezien, een bijzondere gebeurtenis, een fictief verhaal, een levensverhaal, een verhaal of legende uit je eigen geboorteplaats of –streek…

Schrijf of vertel je liever geen verhaal? Ook goed natuurlijk, drop je de Suncatcher dan snel weer in een andere cache?

Een usb-stick kan natuurlijk defect of zoek raken, vandaar de vraag of je het verhaal dat je erop zet ook naar ons wilt mailen. Wanneer er een aantal leuke verhalen verzameld is, denk ik er over om ze op een website te zetten… Op deze manier kun je –mocht je het leuk vinden- zelf ook verhalen lezen die ná jou op deze stick worden gezet.

Graag zien we de usb-stick in de zomer van 2010 weer terug in onze eigen omgeving, zodat we hem ergens kunnen oppikken om er na ruim twee jaar eens een ander thema aan te kunnen hangen. Wil je meehelpen om deze coin terug te laten reizen naar de provincie Utrecht, liefst omgeving Lopikerwaard.?



Samengevat:

  • Zoek, schrijf of bedenk een verhaal en zet het op de usb-stick in de map “verhalen”
  • Wil je het verhaal tevens mailen naar: waitingforcloes
  • Maak gerust iets moois van de opmaak (mooi kleuren – leuke achtergrond – een foto of gescande tekening…)
  • We willen wel vragen of je er voor kunt zorgen dat je verhaal voldoet aan criteria die je zelf ook wel kunt bedenken: geen discriminerende of beledigende teksten enz. enz… het doel van de verhalen is immers dat je er een ander een plezier mee kunt doen.
  • Gebruik a.j.b. een gangbaar formaat om je verhaal op te slaan, bvb. als WORD-document, als PowerPoint presentatie of in PDF-formaat, (of -als je van vertellen of voorlezen houdt- als MP3).
  • Als de usb-stick vol is, verwijder dan gewoon een oud verhaal
  • Deze coin graag alleen droppen in Nederlandstalig gebied.
  • Zet je liever niets op de usb-stick, drop deze dan alsjeblieft weer gauw ergens in een cache.
  • Kun je tegen de zomer van 2010 helpen om deze coin terug te krijgen in de provincie Utrecht, liefst omgeving Lopikerwaard?
  • Nog vragen of onduidelijkheden? : mail naar waitingforcloes </


We hopen dat jullie zonnige momenten beleven aan het schrijven en lezen van de verhalen die deze coin verzamelt, zodat hij zijn naam “Suncatcher” eer zal aandoen.

Zonnige groeten van team Waitingforcloes

Gallery Images related to Suncatcher 2007 Geocoin

View 1 Gallery Image

Tracking History (215.3mi) View Map

Write note 4/26/2015 teamAlje posted a note for it   Visit Log

Not in "Eastwood Cache"

Write note 4/8/2015 GC Rogier posted a note for it   Visit Log

Not in "Eastwood Cache", sorry!

Write note 3/31/2014 MrCane posted a note for it   Visit Log

Deze TB, net zoals nog 5 andere, niet aangetroffen in Eastwood Cache.

Write note 10/28/2011 Dutch Duo posted a note for it   Visit Log

niet aanwezig

Write note 10/22/2011 olaij posted a note for it   Visit Log

Hij zit niet meer in deze cache, helaas.

Write note 7/3/2011 Van_Slag posted a note for it   Visit Log

Not found :-(

Dropped Off 4/23/2011 TeamMeerkoet placed it in Eastwood Cache Noord-Brabant, Netherlands - 13.34 miles  Visit Log
Retrieve It from a Cache 4/3/2011 TeamMeerkoet retrieved it from BHW - 4: De Haenen Noord-Brabant, Netherlands   Visit Log

Ik zal eens goed nadenken over een leuk verhaal!

Discovered It 3/25/2011 Team_Uhl discovered it   Visit Log

Gezien in BHW4. De USB stick blijkt het nodige water gedronken te hebben. De coin kan er op het zicht wat beter tegen.

Dropped Off 2/17/2011 eddyria placed it in BHW - 4: De Haenen Noord-Brabant, Netherlands - 1.97 miles  Visit Log
data on this page is cached for 3 mins