Ahoj vsem, zejmena tem, kteri mi pujdou ve stopach v ramci velke CWG hry "PO STOPACH ZVEROKRUHU" (www.CWGsmenarna.cz)...rano jsem si privstal, coz po vcerejsi silvestrovske kalbicce trochu "bolelo")), ale chtel jsem byt ten, kdo v ramci hry ulovi vubec prvni krabicku a doufam, ze se mi to povedlo)))...jako Vodnar jsem si samozrejme vybral kes u vody a spolecne s par kamarady jsme to pojali jako pochod za vystrizlivenim, prekvapilo nas jen, jak malo vody bylo v rece Sazave (kachnam a labutim, co se tam koupaly, byla voda sotva po pas), ale o to vic snehu a ledu bylo kolem a vse zalite paprsky ranniho slunce pusobilo az magicky...tak PF 2011 a dobry signal v GePeeSce vsem. TFTC in CWG