Se ségrou a juniorním Juniorem jsme se vydali pro libčickou novinku a po zaparkování nám něco říkalo...kdo by sem takhle přes poledne jezdil a svižným krokem štrádoval do lesa směrem, co se chystáme my, tak to auto omrknem :). Díky za ukázku a setkání u Lekárny :).