Skip to Content

<

Slapy Trinity Challenge # 2

A cache by Sakumo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/15/2008
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Druhá keška z rady Slapy Trinity Challenge bude požadovat petkové dovednosti a vybavení. Tentokrát to bude odolnost proti závratím na exponovanejším míste, základní horolezecké vybavení a znalost horolezeckých technik.

Neríkám, že by zkušený pavouk ke kešce nevylezl bez jištení,videl bych to tak na lehkou III UIAA, ale já bych jištení lanem všem rozhodne a vrele doporucoval, protože nechci mít na svedomí žádného spadlého kacera. Neznamená to totiž se jen ke kešce dostat, ale jí i sundat, otevrít, zalogovat a pritom nepustit sebe ani kešku ani neznicit její maskování. Takže si pripravte lano, sedák, nejakou tu smyci, osmu, HMSku, ci co používáte na jištení, a kolegu ci kámošku, kterí vás odjistí. Pri horním jištení si možná pripravte i neco na podložení lana – horní hrana skály je dost ostrá, tak at si lano neznicíte, nedej bože nepreríznete. Dále musíte vymyslet, jak se s temi všemi cajky na místo ke kešce preplavit.
I když je terén petkový, její vlastní nalezení až tak neprekonatelný problém zrejme nebude. Na rozdíl od #1 je viditelnost skvelá a v daném míste zase až tolik míst, kde by se dala schovat keška, není. Takže za obtížnost nálezu jí dávám 3. A to ješte jen proto, že nebude žádná nápoveda – mela by to být aspon trochu výzva, že…
Hlavne si tam neubližte, stejne jako na dalších cástech Trinity. Má to být zábava, ne boj o život. Je to jen nabídka pro dobrodružneji a sportovneji založené kacery, kterí si chtejí zkusit trochu napínavejší vyzvednutí. Tak prosím predem kriticky zhodnotte své možnosti a neblbnete.

Na konec prosím, dejte pozor at vám keška ani její maskování neupadne ze skály, protože pak by byla nenávratne ztracená, nebo by se z ní stala další petková potápecí. A zajistete opet kešku v úkrytu.

The cache will need using some climbing gear. Please do be careful not to fell down or to drown the cache in the lake.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.