Skip to content

This cache has been archived.

Voyager Reviewer: Archivace listingu keše

ach jo, fakt to delam velice nerad. Kesce jsem daval nadstandartni sanci na obnovu, nekolikrat komunikoval s ownerem, ale i tak se obnovu nepodarilo realizovat. Bohuzel uz opravdu asi neni sance na vzkriseni teto legendy, ktera zavrsovala naprosto vyjimecnou a velmi obtiznou vyzvu. Chapu, ze uz je dnes owner nekde jinde a obnovu nakonec vzdal. I tak mu patri velky dik, ze pro nas tuhle i podobne lahudky pripravil.

Voyager Reviewer - Reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)

More
<

Kdo se boji nesmi do lesa aneb GEODRSNACKY bonus

A cache by Jenufa, Jkalabek, TPK Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 02/21/2009
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tak a je to to tady! Tak jste se konecne dockali. Trešnicka na opravdu velikém dortu. Doufám, že jste se u predchozích "zákusku" moc neprejedli a budete na ní mít chut.
Ale k veci. Proc bonus? Protože pro nalezení pokladu budete potrebovat informace, které jste získali pri odlovu našich predchozích pocinu. Ted me napadá, že jsem Vás mel o budoucí existenci Bonusovky informovat asi pri publikaci první krabicky série. Zapomnel jsem, no co jsem taky jen clovek. Vetšinu informací budete jiste vedet a ty které jste už zapomneli jiste jednoduše doplníte. Vždyt prece víte kde hledat :).
Na úvodních souradnicích samozrejme nehledejte. Nekterí z Vás zde budou moci zaparkovat své služební vrtulníky . První tri úspešní lovci zde budou moci vystoupit na pomyslné stupne vítezu, a budou zde pasování do rádu GEODRSNÁKU.
Takže o co jde? Vezte, že ani tento úkol nebude vubec jednoduchý. Predem upozornuji, že tato krabicka opravdu není pro každého! Sami si musíte rozmyslet co vám za "jeden bod" stojí. Už pri samotném hodnocení obtížnosti jsem si sám nevedel rady. Tak treba T = 3 x 5 + 5 (za bonus) = 20 ale pravidla umožnují jen 5 :) No nic.
Každopádne zase doporucuji odlov v týmu, který by mel být s ohledem na níže uvedené podmínky co nejvíce vyrovnaný. Je možné (pravdepodobné), že z týmu se podarí odlovit jen nekomu, alespon poznáte jestli Vás kamarádi podporí i když treba sami nezalogují. Ale treba Vám naopak tým pomuže udelat to o cem jste si mysleli že nikdy sami nedokážete.

TPK

BRIEFING K AKCI GC1JXVK

NÁZEV MISE: Kdo se bojí nesmí do lesa aneb GEODRSNÁCKÝ bonus
HODNOCENÍ OBTÍŽNOSTI: 5/5 - životu nebezpecné!
MÍSTO VÝSADKU: letište ve vesnici Pozorice - N49° 12.555, E16° 47.535
HLAVNÍ CÍL MISE : dobýt kótu G
VEDLEJŠÍ CÍL MISE: prežít

Potrebné informace získané pri predchozích misích:

GC1G4VK - Nahoru, dolu samá voda! - císla X a Y
GC1GY6W - Pozor, rícští jedou! - císla D, E a K
GC1JXV5 - Vzpoura mozku - císla A, B, a G


KÓTA 1
N1 = N0 + ( D + 1558 ) / 1000
E1 = E0 - ( A + 2594 ) / 1000
Naleznete císla P a Q


KÓTA 2
N2 = N1 + ( B + P - 377 ) / 1000
E2 = E1 + ( Q - E + 143 ) / 1000
Naleznete císla R a T
 

KÓTA G
N3 = N2 + ( 2160 * K - X * R + 23668 ) / 1000
E3 = E2 + ( Y * G - T * 382 - 10845 ) / 1000

Pro uznání logu na téhle krabicce, a pro zarazení do klubu opravdových GEODRSNÁKU budete muset splnit pár jednoduchých podmínek :
1. úspešné odlovení, FOUND IT, trí predchozích krabicek ze kterých se cerpají informace.
2. fotky z KÓTY 1, KÓTY 2 a KÓTY G na kterých budete zachyceni PRÍMO na "míste cinu", tzn. prímo u císel resp. u krabicky. Takže žádné podávání krabicek a šeptání císel. Odloví jen ten kdo se dotkne. Prosím Vás o jasné a zretelné snímky (samozrejme jak situace dovolí) at pak nemusíme rešit že ta šmouha jste opravdu vy a nebo že ten ukazovácek je skutecne Váš :) Fotky pošlete na email tpk (zavinac) email.cz. Po jejich odsouhlasení mužete logovat na internetu.

Pozor, nezname termin coFTF. Vzdy jen jeden muze být první.

Hodne štestí a budte velmi opatrní!

TPK


Obsah krabicky pri založeni : Logbook, karta s názvem keše (prosím neodnášejte), pravidla, tužka, propiska, pametní karta pro prvních 20 nálezcu.
Pozor zmena! Karty jsou urceny jen pro ty kdo splní podmínky logování, viz. výše. Zkontrolujte si jakou kartu berete. Jsou ocíslovány podle poradí odlovu.
Do logbooku a následne logu prosím uvedte jestli jste odlovili samostatne a nebo formou skupinového odlovu, což doporucuji s ohledem na bezpecnost, uvedte i pocet clenu týmu.
Do logu prosím neuvádejte žádné podrobnosti ohledne umístení jednotlivých skrýší a zpusobu jejich odloveni. Naopak budu rád když mi pošlete Vaše zkušenosti a zážitky z odlovu na email.
Prosím nenechávejte na jednotlivých místech žádné veci at z toho není za chvíli smetište. Díky.

 

Legendy

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.