Skip to Content

This cache has been archived.

MORAVIAN GEO CREW: Dekujeme za hezké logy a nekdy príšte navidenou!
ivan.bok

More
<

Za historií a hrami s GPS

A cache by MORAVIAN GEO CREW Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 24 September 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Vážené kacerstvo, prijmete pozvánku na event, na kterém predstavíme chystanou sérii Za naší historií s GPS, venovanou Komenskému, jeho predkum i následovníkum... Keše vás zavedou nejen po našem okrese, ale i na další místa v Ceské Republice, Polsku a Nemecku...


Více se dozvíte v pátek 24. zárí od 17 hodin v multifunkcním sále Jednoty bratrské v Ústí nad Orlicí (výchozí souradnice, 1. patro). Speciální bonus pro hravé typy: využijte po zalogování a posezení s kacery pozvání ke hraní deskových her. Dobrovolníci z klubu EXIT predstaví více než 50 moderních deskových her, které si mužete vyzkoušet a zahrát, možná se i nechat inspirovat na vánocní dárky... (od 18ti do 24h) Speciální bonus pro zvídavé typy: od 18ti hodin, mužete vyslechnout prednášku s promítáním Z Cech až na konec sveta - 1. díl o vzniku bratrského hnutí v našem regionu a cestách prvních bratrí - pozvaným lektorem je Evald Rucký, biskup Jednoty bratrské.

Obcerstvení zajišteno (geokáva, geocaj, geokofola, geopárky v rohlíku a další). Alkohol ani kurivo nezajištujeme a nepodporujeme. Na druhou stranu nabízíme vyžití pro georobutky na detském hrišti a v herne s deskovkami. CWG už jsou vyrobené a teší se na vás.

[Last listing update: 17.9.2010 7:06]

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.