Skip to Content

This cache has been archived.

Birne: Do jara zavreno!

More
<

Podzimní kolena

A cache by Birne & Hexenschussbrigade Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 October 2010
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


STOP STAV !

Podzimní kolena

Tento event se stal již tradicním, takže opet po šestimesícním hladovení se v sobotu 23.10.2010 od 18:00 hodin v malebné jihoceské vesnici Dolní Pena v hospudce u Bílku již ctvrtá kolenová žranice.

Takže jak jste již zvyklí - protože se jedná o vesnicku i hospodu malou, bude i toto setkání pomerne malé, maximální pocet úcastníku je 20 osob. Místní specialita je samozrejme objednána, pro neznalé – grilované plnené veprové koleno o váze cca 800 g, tedy (obvykle) pro dve osoby (žrouti, jako treba já, necht zapíší do „will atendet“ logu požadavek na samostatnou porci). Vegetariáni se musí, co se jídla týce, obstarat sami. K zapíjení se hodí zde cepovaný Prazdroj nebo Gambrinus, pro zaprísáhlé abstinenty pak co dum dá, zrejme nejaké nealko. S ohledem na minulou zkušenost, radši také napište, kolik nealko piv odhadujete pro svou spotrebu.

Pro ty co tu ješte nebyli - pozor, jsou tu dve hospody necelých 50 od sebe, tak hledejte tu správnou, treba dle obrázku, možnosti parkování jsou na prilehlé „návsi“. Tento event se moc nehodí pro menší kacery, nebude zde k dispozici žádný doplnkový program ani jiné atrakce, cílem je predevším se dobre najíst a poklábosit, popr. povymenovat TB/GC. Respektujte, prosím, prípadne vyhlášený stop stav, nebot se proste nevejdete. V rámci eventu nebude zakládána žádná nová keš, v okolí je jich víc než dostatek, ani nebude vyrábeno kulaté drevo, zvané též CWG.

Fotografie vypujceny z webu obce Dolní Pena.

STOP STAV !

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.