Skip to Content

This cache has been archived.

Bohemian reviewer: Omlouvam se, ale pravidla rikaji, ze by mely byt eventy archivovany do jednoho mesice od data konani. Zbytecne pote skadli na mape. Dekuji za pochopeni.
<br /><br /><br /><strong>Michal, alias Bohemian reviewer</strong>

More
<

Vánocní punc

A cache by Trebonská Mafie Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 29 December 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 Vánocní punc

Vánoce jsou nejkrásnejší svátky v roce a krome vune vánocního stromecku a rybí polévky k nim neodmyslitelne patrí i vune punce nesoucí se zimní vánocní atmosférou a vyzdobenými místnostmi. Vánocní punc dokáže zahrát, pohladit a nekdy dát i impuls k nádherným zážitkum svátecních dnu. 

To, co dále patrí k vánocum a co celé svátky zdobí a provází, jsou pohádky. A protože jsme tyto dve veci chteli spojit do jedné, rozhodli jsme usporádat tento malý event práve v období mezi vánocními svátky a svátky oslavující konec roku a príchod toho nového. Již loni jsme prišli s nápadem sejít se aspon s pár práteli a ješte víc si zpríjemnit vánocní atmosféru. Tenkrát se nám tento nápad líbil a letos jsme se rozhodli prezentovat ho znovu, ale již jako event v duchu vánocního punce. Myslíme si, že klid, pohoda, dobrá nálada s partou dobrých prátel urcite celé svátky ješte více umocní a dodá jim daleko príjemnejší nádech. 

A jelikož pohádky jsou nedílnou a neoddelitelnou soucástí vánoc, rozhodli jsme se toto setkání uskutecnit v Krcme u Kellyho. Tomu, kdo se ptá, proc práve tam, odpoví nejlépe Císaruv pekar a Pekaruv císar a samozrejme historií nasáklé zdi trebonského zámku se svojí mistrovo dílnou. Dovolujeme si vás tímto pozvat dne 29. prosince 2010 od 17:00 hodin práve do Kellyho krcmy v Treboni a krome posezení u punce slibujeme i malé vánocní prekvapení. 

Kapacita sálu je 30 míst, proto neváhejte a prihlašte se co nejdríve, at není pozde.

Do WILL ATTEND, prosím, napište, kolik vás dorazí. 
Dekujeme!

Více ale nemužeme prozrazovat, protože to by prekvapení ztrácelo ten pravý tajemný nádech. Urcite se ale máte na co tešit, protože lonský takzvaný nultý rocník splnil svá ocekávání a všem se moc líbilo. Doufáme, že vás nezklameme ani letos pri jeho oficiálním prvním rocníku a všichni si svátky konce roku užijeme.


www.geojih.cz

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.