Skip to content

Kaceri na fortu 2013 Cache In Trash Out® Event

This cache has been archived.

miroslav.turek: Stálo to za to, pokusím se to zopakovat i za rok.

More
Hidden : Sunday, 21 April 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zveme všechny příznivce olomouckých fortů na druhý ročník úklidové akce v okolí fortu XVII Křelov, konané dne 21.4.2013 od 8:30. Kromě bezplatné prohlídky exteriérů i interiérů muzea pro vás za odměnu připravujeme další zhruba hodinu trvající překvapení.


No úplně zdarma to ani letos nebude, ale místo penězi zaplatíme opět trochou potu při úklidu okolí pevnosti. Bude se sbírat nepořádek a také kácet, mýtit a hrabat náletové dřeviny, aby příroda v okolí muzea opět trochu prokoukla. Pokud budete mít nějaké ty sekery, pily, hrábě a pracovní rukavice, bude to fajn.

Na parkovišti před fortem XVII Křelov se setkáme o půl deváté, dopoledne budeme uklízet. Bude-li vhodné počasí, tak na poledne zapálíme táborák, takže buřty k obědu s sebou. Na místě bude připraveno i nějaké nealko, abychom mohli dodržovat správný pitný režim.

Po skončení úklidu, zhruba kolem poledne, bude následovat prohlídka muzea a dalších zajímavých zákoutí, včetně zasvěceného výkladu a již zmiňovaného jistě velmi příjemného překvapení. Můžete se těšit i na další nové prostory, které nejsou běžně přístupné.

Toto CITO se připojuje k celosvětovému Cache In Trash Out Weekendu, takže letos kromě zážitků také získáte pěkný suvenýr do svých sbírek.

Additional Hints (No hints available.)