Skip to Content

This cache has been archived.

miroslav.turek: Stálo to za to, pokusím se to zopakovat i za rok.

More
<

Kaceri na fortu 2013

A cache by miroslav.turek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 21 April 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zveme všechny příznivce olomouckých fortů na druhý ročník úklidové akce v okolí fortu XVII Křelov, konané dne 21.4.2013 od 8:30. Kromě bezplatné prohlídky exteriérů i interiérů muzea pro vás za odměnu připravujeme další zhruba hodinu trvající překvapení.


No úplně zdarma to ani letos nebude, ale místo penězi zaplatíme opět trochou potu při úklidu okolí pevnosti. Bude se sbírat nepořádek a také kácet, mýtit a hrabat náletové dřeviny, aby příroda v okolí muzea opět trochu prokoukla. Pokud budete mít nějaké ty sekery, pily, hrábě a pracovní rukavice, bude to fajn.

Na parkovišti před fortem XVII Křelov se setkáme o půl deváté, dopoledne budeme uklízet. Bude-li vhodné počasí, tak na poledne zapálíme táborák, takže buřty k obědu s sebou. Na místě bude připraveno i nějaké nealko, abychom mohli dodržovat správný pitný režim.

Po skončení úklidu, zhruba kolem poledne, bude následovat prohlídka muzea a dalších zajímavých zákoutí, včetně zasvěceného výkladu a již zmiňovaného jistě velmi příjemného překvapení. Můžete se těšit i na další nové prostory, které nejsou běžně přístupné.

Toto CITO se připojuje k celosvětovému Cache In Trash Out Weekendu, takže letos kromě zážitků také získáte pěkný suvenýr do svých sbírek.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

138 Logged Visits

Write note 16     Archive 1     Will Attend 61     Attended 56     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 42 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.